RoseHaft jest firmą, która zajmuje się zdobieniem ręczników, poduszek, tkanin i odzieży wzorami wyszywanymi nićmi za pomocą haftu komputerowego.
Jakość i najwyższa precyzja jest dla nas najważniejsza. Haft wykonujemy na materiałach lub odzieży dostarczonych przez klienta, własnych lub na wykrojach, a także oferujemy haftowanie naszywek i emblematów.

Technika haftu komputerowego pozwala odwzorowywać prawie każdy wzór. Jest to złożony proces przetworzenia wskazanego wzoru na czytelny wzór dla maszyny haftującej, następnie próby haftu aż do uzyskania zadowalającej jakości i w rezultacie efekt końcowy produktu gotowego. Dbamy o to, aby każdy nasz Klient był zawsze w pełni usatysfakcjonowany z wykonanej usługi. Zawsze służymy radą i pomocą podczas personalizacji haftu. Wciąż poszerzamy wachlarz naszych usług i nowelizujemy nasz system obsługi klienta, tak aby zarówno proces składania zamówienia jak i jego realizacji przebiegał szybko i sprawnie.

Dlatego jeśli nasze gotowe, przedstawione na stronie propozycje nie spełniają oczekiwań Klienta zachęcamy do skorzystania z formularza „Indywidualna wycena”, w którym można dołączyć plik ze wzorem oraz dokładnie sprecyzować swoje oczekiwania dotyczące wykonania usługi. W trosce o zadowolenie Naszych Klientów, przykładamy najwyższą wagę do jakości oferowanych przez Nas usług. Haft wykonujemy używając renomowanych nici hafciarskich niemieckiej firmy Madeira.

HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy należy zaliczyć do ekskluzywnej metody zdobienia. Jest oryginalnym sposobem personalizowania wszelkiego rodzaju materiałów, odzieży oraz przedmiotów codziennego użytku.

Zaletami haftu komputerowego są:

  • odporność i trwałość na uszkodzenia, dzięki czemu można go między innymi prać i prasować.
  • staranność i dokładność osiągane za sprawą komputerowego sterowania igłą
  • jakość uzyskiwana za pomocą renomowanych, najlepszych nici hafciarskich niemieckiej firmy Madeira
  • stylistyka pozwalająca na haftowanie wielobarwnych, skomplikowanych wzorów, które mogą być wielokrotnie powtarzane
  • różnorodność – za pomocą haftu można znakować wiele rodzajów materiałów, odzieży, ręczniki, czapki, koszulki, koce, szlafroki, plecaki, torby i wiele innych.
  • szybkość osiągana przy użyciu maszyn hafciarskich co znacznie skraca czas wykonywania zlecenia

Haft komputerowy można oszacować na postawie kilku wartości:

*wymiary haftu – im haft jest mniejszy tym jest tańszy

*ilość – im większa ilość sztuk tym każdy haft/naszywka/emblemat jest tańszy

*czas – im bardziej elastyczny tym całe zlecenie jest tańsze, ekspresowe zlecenia wykonujemy za dodatkową dopłatą

*skomplikowanie haftowanego wzoru – szczegółowość – prosty kształt i mniejsza ilość szczegółów zmniejszają cenę

Zamówienia realizujemy po wpłacie na konto bankowe.

 

TOP

X